Additional information
| UPC | 850067503279 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | A3FSSFG20R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
BILSON A3FSSFG20R1 BA15FC 6ARC 18 20R FDE/SNPGRN
$1,725.00
3 in stock
Purchase & earn 1,725 points!| UPC | 850067503279 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer Part Number | A3FSSFG20R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.