Additional information
| UPC | 611613321507 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2150-AMD |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.10" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
CRICK KSA2150-AMD PRECISION AMMENDMENT 22LR BLUED
$246.99
7 in stock
Purchase & earn 247 points!| UPC | 611613321507 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2150-AMD |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.10" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.