Additional information
| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
CRICK KSA2341 22LR GEN2 PINK BLUED BRL
$133.99
20 in stock
Purchase & earn 134 points!| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.