Additional information
| UPC | 856458004004 |
|---|---|
| Manufacturer | NEMO |
| Manufacturer Part Number | BL-6ARC-18SS |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |





Reviews
There are no reviews yet.