Additional information
| UPC | 023614899938 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 525240102 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
WGUN 525240102 XPERT ODG FDE SR S 22LR
$350.99
Out of stock
| UPC | 023614899938 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 525240102 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.